Kontaktid

 lasteturva_logo_

Juhataja Priit Siig – priit@lasteturva.ee

Käitumishäiretega laste rehabilitatsiooniteenus

Nõmme tee 99, info 6744514 (tööpäevadel)

Poiste üksus (6744506):
Juht Vitali Ardassov – tel. 6744503 (tööpäevadel)
vitali@lasteturva.ee   mob. 58188180    
Vanemsotsiaaltöötaja Moonika Koppel – tel. 6744503 moonika@lasteturva.ee mob. 58812494
Tüdrukute üksus (6744500):
Juht Nele Rande  – tel. 6744504 (tööpäevadel)
nele@lasteturva.ee
Vanemsotsiaaltöötaja Kristiina Lattu – tel. 6744512
kristiina@lasteturva.ee

 

Turvakoduteenus

Juht Tiina Simson – 6675650 (tööpäevadel)

Lilleküla turvakodu
Paldiski mnt. 51/Mooni 1
tel. 6608060 (24h)
mob. 53404676 (24h)
Vanemesotsiaaltöötaja Tatiana Romanova
tel. 6608062
Tatiana@lasteturva.ee
 

 

 

 

Männi turvakodu
Vana-Pärnu mnt 9a/2
tel 668 4759 (24h)
mob. 55619272 (24h) 

Tiina Simson
tel. 6675650
mob. 5500094
Tiina@lasteturva.ee 

 

Öine turvakoduteenus (Nõmme tee 99)
55516611 (22:00-10:00)

Nõmme tee keskus(Nõmme tee 99, Tallinn)

 

 

 

 

 

Lilleküla Turvakodu (Paldiski mnt. 51/Mooni1, Tallinn)

Männi Turvakodu (Vana-Pärnu mnt 9a/2)